BRASTAL Kocioł EKO MAX 25 kw

Brastal Uzdatnianie wodyF.H.U.P. BRASTAL to dynamicznie rozwijająca się firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1993 r. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, posiada własny tabor samochodów oraz powierzchnie produkcyjno-magazynową.

Firma BRASTAL podąża za najnowocześniejszymi trendami na rynku, starając się zaspokoić różne wymagania i upodobania klientów.

Wszystkie produkowane kotły, poddane są badaniu w laboratorium zakładowym jak również posiadają certyfikat Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu, oraz sygnowane są znakiem CE.

Zakład wprowadził system zarządzania kontrolą jakości według normy ISO 9001;2008 co spowodowało produkcję kotłów jakościowo identycznych.

Wszystkie kotły wykonane są z wysokiej jakości blachy gatunkowej o symbolu P256GH i grubości 6-8mm w zależności od mocy kotła. Każdy kocioł poddawany jest skrupulatnej próbie ciśnieniowej mającej na celu nadzór procesów spawania.

Dzięki produkcji urządzeń o wysokiej jakości udzielamy 5 letniej gwarancji


Kotły Brastal EKO MAX to nowoczesne w pełni automatyczne, wielodobowe, wysoko-efektywne i ekologiczne urządzenia grzewcze.


W dolnej części wymiennika został zastosowany ruszt wodny jako odbiornik ciepła, jak również ruszt paleniska dodatkowego, taka konstrukcja komory paleniskowej umożliwia prace kotła w trybie automatycznym oraz w trybie palenia tradycyjnego. Zastosowanie rusztu wodnego spowodowało, iż kocioł stał się bardziej funkcjonalny dla małych gospodarstw, gdzie jest duży dostęp do drewna. Pozostałą część wymiennika ciepła stanowią pionowe półki wodne. Tego typu wymienniki są mniej podatne na zabrudzenia, gdyż grawitacyjnie popiół spada do szuflady.

Emisja szkodliwych spalin w tym typie kotła jest kilkukrotnie niższa od dopuszczanej normy, dlatego też proces spalania odbywa się bezdymnie. Spalani odbywa się w sposób ciągły (trwa nawet do jednego tygodnia na jednym zasobniku) za pomocą automatycznego nawęglania komory paleniskowej, dzięki temu oszczędność węgla w stosunku do zwykłego kotła sięga nawet 40%.


Opały:

- węgiel,

- drewno,

- groszek,

- miał,

- pelet,

- zboże.


Kocioł dostepny z podajnikiem ślimakowym lub retorowym.


Kup ten produkt w naszym sklepie internetowym: grzejmy.pl Odnawialne źródła energiiZapytanie dotyczące oferty